Les Gars d'en Bas - HradiskoLes Gars d’en Bas – zcestovalý francouzsko-český gypsy-swingový jazzo-chanson

znovu po třech letech U Lasíků tentokrát v plné čtyřčlenné sestavě a navíc s novými písněmi!

Míša a Honza

Reserve Band

Ahoj sousedé a kamarádi, přijďte si poslechnout ve čtvrtek 22.6. od 19.30 do hospůdky U Lasíků kapelu RESERVE-BAND.

Míša a Honza

Ve středu 15.2. v 19:30 U Lasíků opět XAVIER BAUMAXA

xavier-baumaxa-512b9f9204b16

Srdečně zveme, Míša a Honza.

Srdečně zveme ve středu 1.2. v 19:30 na přednášku fotografa, cestovatele a astronoma Petra Horálka (http://www.astronom.cz/horalek/v rámci tradičního cyklu Míst vzdálených i blízkých.

Molucké klenoty aneb za “okem božím” na východ Indonésie.
za Spolek pro obnovu únětické kultury
Jan Pohribný

POZOR, DNEŠNÍ KONCERT JE JIŽ VYPRODÁN! 

JS

Knihkupectví

Rádi byste svým dětem či jiným blízkým darovali knihu? Pořiďte ji v Roztoči – a darujte tak dvakrát.

Nenechte si ujít Vánoční knihkupectví v Roztoči o prvním prosincovém víkendu. Seženete na něm totiž spoustu krásných věcí a navíc svým dětem (nebo sobě) dáte dárek dvakrát – jednak knihou, jednak podporou kroužků, kurzů a akcí Sdružení Roztoč.

O co jde?

Na jeden víkend (pátek a sobota v Roztokách, neděle v Úněticích) se Roztoč, konkrétně ateliér v Jungmannově ulici, promění v malé knihkupectví plné knížek pro děti a mládež, ale i pro dospělé. Snažíme se, aby nabídka byla pestrá a plná toho nejlepšího, co se v posledních letech urodilo. Knihkupectví organizuje stálá skupina dobrovolníků a jeho výtěžek je věnován Sdružení Roztoč. Jako doprovodný program bude pravděpodobně probíhat výtvarná dílnička v prostorách knihovny, takže bude možné i vybírat knihy bez přítomnosti dětí, což je zvláště u vánočních dárků praktické. :-)

Knihy budou z nakladatelství Albatros, Meandr, Baobab, Argo, Paseka, NLN, ale i z dalších. Už tradičně přijedou i kalendáře s nápadem – rodinné a další, vše z nakladatelství Scrumage, a adventní kalendáře, diáře, poznámkové bloky, balicí papíry a další věci z nakladatelství Cesty domů – nákupem tedy přispíváte dvakrát, jednou Roztoči, jednou Cestě domů v její péči o umírající.

Knihy si budete moci nechat dárkově zabalit do krásného balicího papíru.

  • Kdy:
    • pátek 2. prosince od 15.00 do 18.00 v ateliéru Roztoč, Roztoky u Prahy, Jungmannova ulice (za knihovnou)
    • sobota 3. prosince od 10.00 do 16.00 v ateliéru Roztoč, Roztoky u Prahy, Jungmannova ulice (za knihovnou)
    • neděle 4. prosince od 10.00 do 13.00 v restauraci U Lasíků, Tiché údolí, Únětice

Více než dvacet organizátorů věnuje svůj čas a práci bez nároku na odměnu a promění se na několik dní v tým knihkupců. Vybírají a objednávají zboží. Převáží těžké krabice, stoly, lavice. Připraví výzdobu. Zkušeně dělají inventuru zboží. Balí krabice, vezou zboží do Únětic k dalším nakupujícím. Vypisují paragony. Razítkují. Počítají peníze. Na Vás je přijít a koupit si alespoň jednu knihu. Nebo blok. Nebo balící papír. Z každého prodaného kusu dostane Roztoč svůj díl a Vy máte vánoční dárek.

Rádi bychom Vás pozvali do hospůdky U LASÍKŮ 11.11. od 19.30  na KALEIDOSKOP Jana Rejžka Míša a Honza

Jan Rejzek2

DER ŠENSTER GOB čtvrtek 6.10. 19:00

Rádi bychom vás pozvali na poslední letošní koncert venku na dvorku v hospůdce U Lasíků.

Der Senster Gob

Koncert romské a židovské hudby kapely DER ŠENSTER GOB bude ve čtvrtek 6.10. v 19.00. Bude oheň, svařák, pivo, bůček a koláče. Teple se oblékněte a přijďte. Těšíme se Míša a Honza


Na pozvání bří Formanů znovu po roce přijíždějí do České republiky a k nám do hospůdky U LASÍKŮ již po třetí francouzští DIZZY GILAGIO.

Dizzy

Přijďte 21:9. v 19.00 ( ale raději před sedmou) bude koncert, oheň, buchty a pivo. Vezměte děti a dobrou náladu.

Vstupné bude dobrovolné.
My se moc těšíme Míša a Honza

ASPM_A3_2017

S radostí  Vás zveme na další koncert pana Jana Spáleného a ASPM do hospůdky U Lasíků  a to ve středu 30.8. v 19.30. Míša a Honza

Rádi bychom vás pozvali ve středu 10.8. v 19.30 do hospůdky U LASÍKŮ  na koncert skupiny RAJTARAJ – akustický etnošraml, aneb zač je toho klobouk.
Přijďte si užít teplý srpnový večer, těšíme se na vás Míša a Honza!
Rajtaraj v Uneticich
Vstupné dobrovolné

Na sekáči jsme vybrali hodně peněz na dřevěný domeček, který bude stát na únětickém hřišti! Přesnou částku najdete na konci videa. Děkujeme všem <3

reserve plakat copy

Ahoj sousedé a kamarádi, přijďte si poslechnout ve čtvrtek 16.6. od 19.00 do hospůdky U Lasíků kapelu RESERVE-BAND, kterou již znáte z podzimního lampiónového veselí .

Míša a Honza

Rádi bychom Vás pozvali na další hudební čtvrtek do hospůdky U LASÍKŮ a to 9.6. od 19.30  na KALEIDOSKOP Jana Rejžka Míša a HonzaJan Rejzek2

Srdečně vás zveme ve čtvrtek 2.6. od 19:30 na koncert KLARA: Klára Vytisková a její nový projekt živě s kapelou. Míša a Honza.popup_A4_2016

AllRightBandDobrý den, rádi bychom vás pozvali ve čtvrtek 19.5. od 20.15do hospůdky U Lasíků na koncert toho nejlepšího od PINK FLOYD , které zahraje skupina ALL RIGHT BAND.  Přijďte si poslechnout dvouhodinový koncertní projekt, složený z toho nejlepšího od kultovních Pink Floyd, podpořený dobrým zvukem a  obrazovou projekcí.
Těšíme se na Vás  ALL RIGHT BAND a hospůdka U LASÍKŮ

Les Gars d'en Bas - HradiskoLes Gars d’en Bas – zcestovalý francouzsko-český gypsy-swingový jazzo-chanson

Místa vzdálená i blízká, POZOR ZMĚNA – 13.4.2016

Stingl

Ve čtvrtek 18.2. od 20.00
JITKA MALCZYK a VOJTĚCH JINDRA Koncert irské hudby

_MG_3389_001